Life by Vanessa..žijeme jen jednou tak proč to flákat? ....

Odhodlání

Publikováno 30.01.2014 v 15:08 v kategorii Fitness, přečteno: 134x

Ahoj,

snažím se hubnout, již toho mám za sebou hodně. Takové ty zaručené diety jsem dávno vynechala protože mi po nich zůstali  možná tak další kila na památku. Uběhlo něco málo přes rok od té doby, co se snažím jíst zdravě. Snažím se jíst 5x denně ikdyž nepopírám,že ne vždycky to zvládnu. Zatím jsem zhubla pár kilo ale myslím,že se jedná především o svaly. Proto jsem se rozhodla nafotit se, přeměřit, zvážit a jít do toho naplno. Vím,že musím zařadit pohyb zkoušela jsem to již několikrát ale marně. Pokaždé jsem to po týdnu vzdala. Vím,že u hubnutí dělá 70% jídla a 30% sportu ale ten sport prostě potřebuji. Nejprve asi hubnout a potom zpevňovat. Konečně jsem se rozhodla koupit si permici do fitka, snad mě to donutí pravidelně cvičit. Koupila jsem si také nové sportovní oblečení. Zatím jsem nadčená tak doufám, že mi to vydrží. :) Výsledky si budu pravidelně zapisovat.

Snažím se a chci to dokázat ikdyž vím, že to asi nepůjde tak rychle. Mám onemocnění štítné žlazy. :-( Ale i tak to nevzdám :)

A co vy? Jaké byli Vaše postupy v hubnutí? :)Minulý týden jsem procházela nákupním centrem a ve výloze Kenvela jsem zahlédla krásné triko, když jsem procházela k pokladně všimla jsem si i růžové mikiny, také jsem si jí vzala a doufala,že si to cvičení nerozmyslím, hned jak dojdu domů :-D

Z netu jsem si objednala 3/4 elastické kalhoty na cvičení, cvičební podprsenku a botky. Dneska vše dorazilo :) Jsem spokojená.

Aktivně jsem si vyzkoušela svůj "obleček" jestli mi to všechno ladí :D

Původně jsem chtěla černo-fialový sportovní věci ale ladila jsem podle mikiny a trička :)V.


Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Bianca 31.01.2014 v 10:51 fakt pekne veci!

  Pozývam na giveaway o značkové plavky, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/pripravte-sa-na-leto-sutazte-s-biancou.html


 • lifebyvanessa.infoblog.cz 02.02.2014 v 17:22 Děkuji :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?