Life by Vanessa..žijeme jen jednou tak proč to flákat? ....

Stop vypadávání vlasů

Publikováno 02.01.2014 v 14:53 v kategorii Ostatní, přečteno: 136x

Je to asi čtyři měsíce,co mi začali šíleně ale opravdu šíleně padat vlasy. Byla jsem nešťastná protože jsem nevěděla co se děje a hlavně jak to zastavit. Vyzkoušela jsem všechno možný a výsledek skoro nulový. Takže jsem jenom čekala jak to dopadne. Teď mi sice ještě trochu vlasů vypadne ale v rámci normy. Musela jsem si ale zvyknout nemýt si hlavu každý den a pokud možno nechat vlasy volně uschnout,fén jim také moc neprospívá. Nejhorší je si myslím umýt si vlasy a jít spát pokud jsou mokré.

Pokud máte stejný problém mohu doporučit mé favority ale samozřejmě každému sedí něco jiného. Používám Biosil plus cena cca 60,- koupíte ve všech lékárnách bere se jedna tabletka denně,nejlépe ráno. Potom používám vlasovou vodičku Biohar, tu si vmasíruji do vlasů každý večer před spaním cena něco kolem 200,- opět koupíte v lékárně. Šampon na vypadávání vlasů z obchodu Yves Rocher cena asi 120,- používám cca 1-2 týdně :-)


Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Lucie 02.01.2014 v 16:42 Já si teda nefefnuju ale nemýt si každý den to umřu :D


 • lifebyvanessa.infoblog.cz 02.01.2014 v 19:58 Dřív jsem si vlasy také myla každý den a bylo pro mě utrpení když jsem se to odnaučovala. Dnes už mi to problém nedělá. Když mám čerstvě umyte vlasy nosím je volně, s kudrnaté nebo vyšesané druhý den si udělám culík nebo drdol. Takže vydržím dva dny,déle ne :-D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?